XXIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

XXIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Tegoroczny XXIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek zaczął się u nas już dzisiaj 🤩
Z tej okazji uczniowie kl. III a z Zespół Szkół w Krasnobrodzie wzięli udział w nietypowej lekcji bibliotecznej pod hasłem „Bibliotekarze na start”.
Na początek poczytaliśmy i porozmawialiśmy o bibliotece i zadaniach bibliotekarza. Obejrzeliśmy 👀 wspólnie mnóstwo ksiażek 📚📖 o szerokiej i różnorodnej tematyce, począwszy od sportu, medycyny i Minecrafta na parkach krajobrazowych Lubelszczyzny i Puszczy Solskiej 💔 kończąc.
Drugą część zajęć opanowała wesoła 🙃 rywalizacja. Cztery waleczne drużyny starły się w przygotowanych dla nich bibliotekarskich zadaniach. Emocji nie brakowało, wygrali Strażnicy Książek.
Bardzo dziękujemy za to wesołe i pełne zaangażowania spotkanie. Do zobaczenia przy bibliotecznych półkach 🙂