Od 9 marca rusza Czytelniczy Klub CzyTadeusza! ![]()
![]()
Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat do udziału w Czytelniczym Klubie CzyTadeusza. To wyjątkowe spotkania dla wszystkich, którzy lubią słuchać opowieści, oglądać książki i wspólnie odkrywać niezwykłe historie.
Kiedy? W każdy poniedziałek
Godzina: 15:00 – 16:00
Podczas spotkań będziemy:
wspólnie czytać ciekawe książki,
rozmawiać o bohaterach i przygodach,
bawić się słowem i wyobraźnią,
Dlaczego warto czytać razem w bibliotece?
rozwijamy wyobraźnię i kreatywność
uczymy się nowych słów i lepiej opowiadamy historie
ćwiczymy koncentrację i słuchanie
spędzamy miło czas wśród książek i rówieśników
Przyjdź, posłuchaj wspaniałych historii i zostań członkiem Klubu CzyTadeusza! Czeka na Was dużo książek, dobrej zabawy i czytelniczych przygód.

